Referencje

Aktualności

DOTACJA DLA KOPALNI BOGDANKA

2019.11.03

1.135.443,99zł dotacji dla naszego klienta LW "BOGDANKA" S.A. To jedyny projekt badawczy, który otrzymał dofinansowanie w ramach konkursu.

Czytaj więcej

DOTACJE NA NOWE INWESTYCJE

2019.06.10

18.305.546,36zł dotacji dla naszych Klientów: BIOMAXIMA S.A., TEWA TEMPERATURE SENSORS Sp. z o.o., WEREMCZUK FMR Sp. z o.o., FORNER Sp. z o.o., ZPTS DARIUSZ SMOŁECKI, PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - MONTAŻOWE "MONTECH" Sp. z o.o., Z.P.T.S "DON-KWIAT" GRZEGORZ SMOŁECKI, LUBELSKA POLIKLINIKA WETERYNARYJNA S.C., DRUKARNIA PEGWAN Sp. z o.o., DZIEDZIK MAREK DZIEDZICKI, GABI-BIS s.c.; AUTO-SZLIF s.c.

Czytaj więcej

Najbliższe nabory wniosków

31.01

RPO Województwa Lubelskiego, Działanie 3.7.

Wzrost konkurencyjności MŚP - pomoc zwrotna.

Consultrix w liczbach Consultrix w liczbach

INSTYTUT ENERGETYKI – JBR

www.ien.com.pl

Z pełnym przekonaniem możemy polecić Consultrix Krystyna Górak jako solidnego i w pełni profesjonalnego partnera w zakresie opracowywania studiów wykonalności, biznes planów oraz świadczenia pozostałych usług doradczych związanych z aplikowaniem o fundusze Unii Europejskiej, rozliczaniem i zarządzaniem projektami, które uzyskały wsparcie. Rekomendujemy przedsiębiorstwo jako rzetelną i profesjonalną firmę doradczą.

2011; DR INŻ. TOMASZ GOLEC , KIEROWNIK PIONU CIEPLNEGO

EDBAK SP. Z O.O.

www.edbak.pl

Od 2004 roku nieprzerwanie korzystamy z usług doradczych Consultrix. Usługi charakteryzuje najwyższa staranność i pełne zaangażowanie, nasze potrzeby są traktowane priorytetowo. Consultrix realizuje nie tylko nasze pomysły, ale także oferuje i zachęca do korzystania z innych rozwiązań. Nasze zlecenia wykonywane są w miłej, przyjaznej atmosferze. Do dnia dzisiejszego Consultrix opracował dla nas 22 wnioski o dofinansowanie, co zaowocowało uzyskaniem wsparcia UE w kwocie ponad 12 milionów złotych. Z największą przyjemnością i głębokim przekonaniem polecam w/w firmę doradczą.

2012; EDWARD BĄK , PREZES ZARZĄDU

FABRYKA KABLI ELPAR SP. Z O.O.

www.elpar.pl

Fabryka Kabli ELPAR Sp. z o.o. od 2004 roku stale i intensywnie współpracuje z Consultrix w zakresie pozyskiwania funduszy UE oraz rozliczania projektów. Wszystkie złożone projekty uzyskały wsparcie, co przekłada się na 100%-ą skuteczność firmy doradczej. Consultrix cechuje profesjonalizm, duża wiedza merytoryczna, terminowość i rzetelność. Dzięki współpracy pozyskano w sumie ponad 35 milionów złotych dofinansowania na realizowane projekty inwestycyjne i doradcze.
ZDECYDOWANIE POLECAM WSPÓŁPRACĘ Z CONSULTRIX.

2012; WIESŁAW CZARNACKI , PREZES ZARZĄDU

MEGATEM EC - LUBLIN SP. Z O.O.

www.megatem-ec.pl/

Potwierdzam, że Megatem EC – Lublin Sp. z o.o. współpracuje z Consultrix Krystyna Górak od 2004 roku w zakresie pozyskiwania funduszy pomocowych. Wszystkie złożone przez nas aplikacje przygotowane przez Krystynę Górak uzyskały wsparcie.  Współpracę z w/w osobą określamy jako fachową, terminową, rzetelną. Należy podkreślić gruntowną znajomość funduszy pomocowych oraz skrupulatność w wykonywaniu zleceń. Polecam korzystanie z usług Consultrix. 

2012; TADEUSZ KARCZMARCZYK , PREZES ZARZĄDU

SABAT SP. Z O.O.

www.sabat.lublin.pl

Oświadczam, że wszystkie usługi doradcze wykonane przez CONSULTRIX Krystyna Górak z siedzibą w Lublinie przy ulicy Mackiewicza 23 lok. 1 zostały zrealizowane z najwyższą starannością, co pozwoliło na ich wykorzystanie do założonych przez nasze przedsiębiorstwo działań inwestycyjnych.

2013; ANDRZEJ OSTROWSKI , PREZES ZARZĄDU

GMINA WOLA UHRUSKA

www.wolaurhuska.pl

Consultrix Krystyna Górak przygotowywała na zlecenie Gminy Wola Uhruska studia wykonalności w zakresie infrastruktury drogowej oraz alternatywnych źródeł ciepła. Zrealizowane opracowania umożliwiły uzyskanie dotacji w ramach RPO Województwa Lubelskiego. Na każdym etapie realizacji zlecenia, a także po jego zakończeniu mogliśmy liczyć na profesjonalne wsparcie i pomoc konsultantów Consultrix (Wojciech Armuła, Krystyna Górak). Z przekonaniem polecam korzystanie z usług w/w firmy doradczej.

2013; JAN ŁUKASIK , WÓJT GMINY

GMINA MIEJSKA ŚWIDNIK

www.swidnik.pl

Uprzejmie informuję, iż firma doradcza Consultrix Krystyna Górak przygotowywała na zlecenie Urzędu Miasta Świdnik studia wykonalności dotyczące infrastruktury sportowej oraz drogowej. Usługi wykonywane przez Consultrix charakteryzowała staranność wykonania, terminowość oraz zaangażowanie w realizację zleceń.  Osoby zaangażowane w opracowywanie studiów wykonalności wykazały się dużą wiedzą merytoryczną, sumiennością i zrozumieniem potrzeb Miasta Świdnik.

2014; URSZULA ŁOPATYŃSKA , KIEROWNIK BIURA

LUBELSKIE CENTRUM DIAGNOSTYCZNE TOMASZ BLICHARSKI

Lubelskie Centrum Diagnostyczne

Pragniemy wyrazić swoje podziękowanie i uznanie za proofesjonalizm i rzetelność, którymi cechują się działania prowadzone przez Consultrix. Dzięki zaanggażowaniu firmy wniosek o dofinansowanie pt. "Rozbudowa infrastruktury badawczej Lubelskiego Centrum Diagnostycznego" został wybrany do dofinansowania (I miejsce na liście rankigowej). Usługi doradcze związane z funduszami UE są przeprowadzane w sposób profesjonalny i z należytą starannością. Consultrix jest firmą godną polecenia.

2016; DR TOMASZ BLICHARSKI , WŁAŚCICIEL

FABRYKA ELEMENTÓW, PODZESPOŁÓW I URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH TEWA TERMICO SPÓŁKA Z O.O.

TEWA-TERMICO SP. Z O.O.

Tewa-Termico Sp. z o.o. rekomenduje firmę CONSULTRIX jako godnego polecenia partnera biznesowego. Współpraca rozpoczęła się 01.12.2015 i trwa do dzisiaj, ponieważ okazała się bardzo skuteczna. W przypadku tego przedsiębiorstwa ryzyko usług gorszej jakości nie występuje. Pracownicy firmy troszczą się o najlepszy standard działania, co jest jednym z ich najważniejszych atutów. Klient, korzystający z usług przedsiębiorstwa, dzięki jego szczeremu zaangażowaniu ma pewność,
że zlecenie zostanie potraktowane poważnie. Wykonawca jest znany z dobrej strony, w pracę włącza wszystkie swoje zasoby. Rzetelność przedsiębiorstwa nie budzi najmniejszych zastrzeżeń. Kooperacja z firmą odbywa się na wysokim poziomie. Nie można pominąć faktu, że przedsiębiorstwo zapewnia wysoki poziom komunikacji z klientem. Szacunek firmy do klienta przejawia się w łatwym kontakcie.

2016; TOMASZ GUZIAK , CZŁONEK ZARZĄDU

WOJSKOWE ZAKŁADY LOTNICZE NR 1 SPÓŁKA AKCYJNA

WOJSKOWE ZAKŁADY LOTNICZE NR 1 S.A.

Nasza współpraca z firmą Consultrix Pani Krystyny Górak rozpoczęła się w lutym 2017r. Celem podjętej współpracy było pozyskanie dofinansowania z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na lata 2014-2020 na projekt związany z dz. 1.3 Infrastruktura badawczo – rozwojowa w przedsiębiorstwach. Firma Consultrix w przemyślany i ukierunkowany sposób niezwykle sprawnie przeprowadziła nas przez proces aplikacyjny. Eksperci z firmy Consultrix wykazali się wysokim zaangażowaniem i dużą efektywnością działania przez cały okres prac nad wnioskiem. Rezultatem naszej współpracy była bardzo wysoka ocena naszego wniosku i przyznanie dotacji. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych usług. Uważamy, że firma Consultrix jest solidnym i wiarygodnym partnerem, w pełni zasługującym na rekomendację.

2018; MGR INŻ. BARTŁOMEJ KACPERCZYK , CZŁONEK ZARZĄDU WOJSKOWYCH ZAKŁADÓW LOTNICZYCH NR 1 S.A., DYREKTOR ODDZIAŁU W DĘBLINIE